Hotel Garden

Sala

Piękne otoczenie, oryginalny wystrój i wyjątkowa atmosfera stanowią idealną oprawę dla każdej wyjątkowej uroczystości.

  • Sala
  • Sala

Nasz personel sprawi, że rezerwacja i potwierdzenie szczegółów będzie przyjemnością, a jedzenie stworzone przez Szefa Kuchni zachwyci wszystkich Gości.

Niezapomniane wesele, chrzciny lub komunia, rodzinna uroczystość czy firmowa impreza w Hotelu Garden odbędzie się na najwyższym poziomie.

Nasza sala eventowa to idealne miejsce do zorganizowania każdego rodzaju przyjęcia. W atrakcyjnie zaaranżowanych, klimatyzowanych wnętrzach organizujemy wesela, chrzciny, komunie, uroczystości rodzinne, z przyjaciółmi czy firmowe. Spotykając się z Państwem w celu ustalenia szczegółów słuchamy Państwa życzeń, sugestii, pomysłów, ponieważ zadowolenie gości stawiamy na pierwszym miejscu. Nie działamy szablonowo, dlatego do organizacji każdego eventu podchodzimy w indywidualny sposób aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. organizujemy zarówno małe, kameralne imprezy jak i duże, wystawne przyjęcia w niezapomnianej atmosferze i bogactwie doznań kulinarnych.Służymy pomocą i doświadczeniem w przygotowaniu różnego rodzaju eventów, sposobu rozsadzania gości, przygotowania i dekoracji stołów, winietek i kart menu. Na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu czy fotografa.

Hotel Garden

location_onSiedlce, ul. Kilińskiego 38

08-110 Siedlce

call25 828 42 50

smartphone601 090 679

smartphone508 516 730

emailrecepcja@hotelgarden.com.pl

Pani z Recepcji

Wyślij wiadomość

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem